Tuesday, June 12, 2007

Denia kindlus

24 mail avaneb Denia ühest mercadonast selline vaade:


vasakul on näha suursugune Denia kindlus. Veidi rohkem kui nädal hiljem, kui lipsan hetkeks Deniasse seiklema, õnnestub õhtupoole kindlust külastada. Väikesed linnakesed armastavad igasuguseid varemeid väga suurejooneliselt reklaamida, nii et vahel on raske vahet teha, mis on väärt külastamist, mis mitte. Otsides googlest infot Denia ja Oliva kindluste kohta tundus, et Denia ajalooline ehitis on rohkem külastamist väärt (Olivas on "kindluse" nime all püsti vaid väike müürijupp). (6. juunil õnnestus ka lõpuks väike laevukese-trip teha Deniast Javeasse, aga sellest hiljem...)

Pilet kindlusesse maksab €2.15 - "best bang for the buck" selle reisi jooksul. Väga mõistlik piletihind ja vaated kindlusest väga mõnusad :) Rääkimata sellest, et kulub kõvasti üle tunni, et (eemaltvaadata väike) kaitserajatis läbi kõndida.
Hästi ilusaid vaateid linnale ja ümbruskonnale kindlusest :)


muinasjutumets kindluses sees ,)kindlusest avaneb hea ülevaade ka sadamas toimuvale :) iscomar on üks kahest peamisest tegijast, kes Deniast (ja mujalt) inimesi baleaaridele veavad (Ibizale ja Palmale (Mallorcale)).

kas seespool on kindluses üsna palju avarust. Mitu sellist väikest chillimisnurka on ka, kus oleks mõnus.. näiteks sünnipäeva või muud tähtsündmust pidada :P

1 comment:

Anonymous said...

Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the MP3 e MP4, I hope you enjoy. The address is http://mp3-mp4-brasil.blogspot.com. A hug.